Agroturystyka

Sprzyjającym czynnikiem  rozwoju turystyki jest różnorodność gatunków zwierząt  oraz występowanie wielu zbiorników wodnych będących rajem dla wędkarzy. Obszar nasz posiada wysokie walory ekologiczne , biorąc pod uwagę wzrost świadomości zdrowotnej jak i trend ekologiczny można uznać czystość ekologiczną za mocna stronę „ Krainy Sanu”.

Wykaz Gospodarstw Agroturystycznych Krainy Sanu:

Gospodarstwa Agroturystyczne

 

Zapraszamy do agroturystyki ,,Międzyczas” 

wmiedzyczasie.xon.pl

Często pytają mnie kiedy zdążyłaś zrobić to czy tamto? Odpowiadam wtedy, że
,,w międzyczasie”. To moje ulubione słowo i wszystko się w nim potrafi zmieścić. Będę szczęśliwa jeżeli nasze miejsce na ziemi okaże się Państwa ,,międzyczasem”, chwilową pauzą oddzielającą pracowitą, zabieganą rzeczywistość od następnej pędzącej wciąż do przodu codzienności.

Chociaż czas u nas na pewno dla Państwa nie stanie w miejscu, postaramy się żeby był refleksem, przyjemnością, żeby pachniał domowym ciastem z jagodami, żeby grał wieczorem orkiestrą świerszczy i żabich głosów. Postaramy się żeby ten ,,międzyczas” był pogodny
i uśmiechnięty, a jeżeli Państwo pozwolą nawet odrobinę szalony.

Zechcemy na naszej polskiej kromce ze smalcem podać Państwu zapach lasu, kolory łąk o różnych porach roku, szelesty w trawie i całe życie tego zakątka. Prosimy smakować …
z każdym kęsem poznacie fragmenty historii okolicy, miejsca których nie ma a jeszcze oddychają i szepczą o istnieniach szumem starych drzew.

Nasz międzyczas dla Państwa jest bogaty w ciekawostki przyrodnicze i leśnicze, który na co dzień śledzi zieloną stronę czasu, a powiem w tajemnicy, że lubi się tą tajemną wiedzą dzielić. Ja próbuję ten czas i jego urocze fotografie zamknąć na płótnie obrazów, które chętnie dla Państwa stworzę sama lub pomogę pochwycić czas pędzlem trzymanym w waszych rękach.

Jeżeli Pan lub Pani potrzebuje żeby międzyczas był grą w piłkę, pływaniem, grzybobraniem, jazdą rowerem, wędkowaniem, palącym ogniskiem wystarczy znaleźć się na naszym zielonym dywanie, który wprawdzie nie lata ale spełnia właśnie takie życzenia.

Zapraszamy do ,,naszego międzyczasu”. Chcemy państwa poznać, chcemy abyście wzbogacili naszą wiedzę o świecie i ludziach, żebyście wnieśli w nasze życie nowe doświadczenie, historię i uczucia. Przywieźcie nam odrobinę swojego czasu i świata, tak aby nam wszystkim, czas przeznaczony na tej ziemi był ciekawy, radosny, a przede wszystkim był ludzki i dla ludzi.

Elżbieta Starzak