Budowanie LSR

Szanowni Państwo,

W związku z trwającymi pracami nad opracowaniem Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027, Stowarzyszenie „Kraina Sanu” – Lokalna Grupa Działania zaprasza do konsultacji społecznych dotyczących opracowanego Planu komunikacji z lokalną społecznością oraz  celów, przedsięwzięć, wskaźników i budżetu na lata 2023-2027 w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027.

W przypadku uwag lub sugestii do zapisów zaprezentowanego materiału można zgłaszać je do dnia 30.05.2023 r. (drogą mailową: krainasanu.lgd@gmail.com ) lub osobiście w biurze LGD.

Uwagi oraz propozycje zmian do projektu w/w dokumentu prosimy wnosić na Formularz uwag dostępnym poniżej:

Dziękujemy Państwu za zaangażowanie i poświęcony czas!

Więcej informacji o projekcie LSR na lata 2023-2027 można uzyskać telefonicznie lub osobiście w biurze LGD Stowarzyszenia „Kraina Sanu” – Lokalna Grupa Działania  w godzinach urzędowania.

 

Budowanie LSR:

Przedstawiciele  Stowarzyszenia „ Kraina Sanu” – LGD  chętnie spotykają się z mieszkańcami/podmiotami funkcjonującymi na obszarze działania, którzy zgłaszają swoje pomysły na realizację projektów i inicjatyw w Nowym Okresie Programowania. Staramy się uczestniczyć w warsztatach, różnego typu spotkaniach lokalnych środowisk czy grup. Ze spotkań tych wynosimy wiele cennych wskazówek – zwracacie nam Państwo uwagę na potrzeby i potencjał danej gminy czy miasta, ponieważ to Wy najlepiej znacie specyfikę miejsc, w których na co dzień funkcjonujecie.

 

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „ Kraina Sanu” – LGD informuję żę,  każdego dnia pracy Biura czeka na Wasze pomysły. Zachęcamy do kontaktu z pracownikami, do zgłoszenia swojego pomysłu/projektu jaki chcielibyście w przyszłości zrealizować.  Na naszej stronie i stronach urzędów gmin należących do naszego obszaru znajdują się fiszki projektowe które pomogą nam w budowaniu naszej lepszej LSR. W urzędach gmin znajdują się koordynatorzy wyznaczeni do kontaktu z nami, wiec jeśli nie możecie nas odwiedzić osobiście prosimy o pozostawienie sowich ważnych opinii , pomysłów w skrzynkach pozostawionych u koordynatorów.  Razem zadbajmy o zrównoważony i wielotorowy rozwój obszaru objętego LSR.