„Festiwal Podkarpackich Smaków” w Górnie

Uprzejmie informujemy, że w dniu 16 czerwca br. na stadionie sportowym w Górnie planowana jest VII edycja Targów Żywności Tradycyjnej „Festiwal Podkarpackich Smaków”. Współorganizatorem tego przedsięwzięcia jest Samorząd Województwa Podkarpackiego.

Festiwal skierowany jest do wszystkich producentów i wytwórców produktów lokalnych, regionalnych, tradycyjnych oraz ekologicznych z województwa podkarpackiego. Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu również ludowych twórców, rękodzielników i rzemieślników.
Prezentacja ma na celu ukazanie potencjału, jaki tkwi w podkarpackich producentach i wytwórcach produktów lokalnych oraz identyfikację produktów, które ze względu na tradycyjną metodę wytwarzania oraz tradycyjny sposób produkcji zasługują na specjalne wyróżnienie i ochronę.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych prezentacją swoich produktów, jak również wszystkich miłośników regionu, tradycji i kultury ludowej.

Wydarzenie ma charakter otwarty, a udział w nim jest nieodpłatny !

Warunkiem uczestnictwa w Targach jest zapoznanie się z Regulaminem Targów oraz wypełnienie Karty Zgłoszenia i przesłanie jej na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Departament Rolnictwa i Gospodarki Wodnej
Oddział Wielofunkcyjnego Rozwoju Wsi i Żywności Wysokiej Jakości
ul. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
tel. 17 747 69 35, fax. 17 860 67 11
e-mail- e.grata@podkarpackie.pl

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 6 czerwca 2013 r.

regulamin konkursu

karta zgłoszenia

Informacja ze strony: www.wrota.podkarpackie.pl