Zapraszamy na XVI edycję EKOGALI

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na:

EKOGALĘ – międzynarodowe targi produktów i żywności wysokiej jakości.

XVI edycja EKOGALI – międzynarodowych targów produktów i żywności wysokiej jakości odbędzie się w dniach 16-17 grudnia 2022 r. w Regionalnym Centrum Sportowo – Widowiskowym „Podpromie” im. Jana Strzelczyka w Rzeszowie.

Zapraszamy do udziału podmioty związane z wytwarzaniem i obrotem produktami
i żywnością wysokiej jakości rozumianą jako certyfikowana  żywność ekologiczna, żywnościowe produkty tradycyjne wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi  oraz gospodarstwa agroturystyczne, stowarzyszenia agroturystyczne, zagrody edukacyjne oraz podmioty zajmujące się ziołolecznictwem, propagowaniem wiedzy na temat ziół i ich wpływu na zdrowie człowieka.

Udział wystawców w Targach jest bezpłatny.

Nabór wystawców do udziału w EKOGALI trwał będzie do wyczerpania powierzchni wystawowej. Rejestracja Wystawców znajduje się pod linkiem www.ekogala.eu/uzytkownicy/register.html

W ramach operacji zaplanowano konferencje dla uczniów, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz pokazy gotowania i rękodzieła związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Wejście na Targi dla zwiedzających będzie również bezpłatne.

Zapraszamy do uczestnictwa i zwiedzania EKOGALI oraz na naszą stronę internetową www.ekogala.eu