Turniej Gmin „Krainy Sanu”

W malowniczej scenerii, na terenie Gminnego Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Radawie 24 sierpnia odbył się po raz pierwszy turniej gmin LGD. Organizatorami turnieju byli : Stowarzyszenie „Kraina Sanu”- LGD , Wójt Gminy Wiązownica Marian Jerzy Ryznar oraz Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Wiązownicy Krzysztof Strent.

Drużyny wydelegowane spośród gmin należących do LGD „Kraina Sanu”  w 10 osobowych zespołach rywalizowały w następujących konkurencjach : bieg w workach, slalom z taczkami, rzut gumiakiem na odległość,  szukanie „igły” w stogu siana, „wirujący ” patyk, „zaczarowane” naczynie, bieg z jajkiem oraz wbijanie gwoździ w parach na czas.

Podczas pełnych emocji konkurencji,  liczyła się przede wszystkim dobra zabawa i przyjazna atmosfera. Rywalizacje sportowe zakończyły się wręczeniem pamiątkowych dyplomów  wraz z nagrodami rzeczowymi. Na wszystkich uczestników turnieju czekał poczęstunek przygotowany przez  Koło Gospodyń Wiejskich z Szówska oraz zabawa taneczna w rytmach zespołu „EKIPA”.

Turniej Gmin –   Migawki Video  z Turnieju Gmin Krainy Sanu